Paradis Bilişim, 2015 yılında bu işi yapmak için çok geç kaldığını ve zaten yapmak istediği başka bir iş olmadığını düşünen Hasan Bayrak tarafından kuruldu. Kurulduğu andan itibaren en iyi şekilde hizmet vermiştir ve vermeye devam etmektedir. Bizim için öncelikli hedef sizi değil hedef kitlenizi etkilemektir.

Web siteleri kurumunuzun kimliğini yansıtan en önemli araçlardan biridir. Günümüzde bir kurum değerlendirilirken ya da hakkında araştırma yapılırken ilk başvurulan yer web siteleridir. Bir başka deyişle kurumu ve faaliyetlerini yansıtan bir ayna görevindedir

Web siteniz bir bakıma sizi 7/24 temsil eden bir parçanızdır. Site tasarımlarımız müşterilerimizin hedef kitlesi, kurumsal kimliği ve internet hedefleri gibi elektronik medyadan beklediğiniz tüm ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak geliştirilmektedir.

Web sitenizin amacına bağlı olarak güncellenmesi, arama motorlarındaki performansı ya da internet reklamları ile tanıtımı gibi projelerinizde Paradis Bilişim sizin için doğru bir karar olacaktır.

Bunun dışında sitenizin güncellenmesi, yeni bir dizayn oluşturulması, eksiklerin giderilmesi ya da küçük dokunuşlarla büyük değişiklerin meydana gelmesi için her zaman yanınızdayız. 

Paradis Bilişim
 sadece web sitesi olarak değil kurumsal kimlik, logo ve amblem tasarımı, broşür tasarımı, kartvizit tasarımı, bilgisayar satışı, sarf malzemeleri satışı ve küçük-büyük bütün firmaların en öenmli ihtiyaçlarından biri olan teknik servis ve destek gibi bir çok alanda da size yardımcı olmaya hazırdır.

Hasan Bayrak
CEO