Teknik Servis ve Destek Hizmetleri

İşletmeler ve ev kullanıcılarının bilgisayar bağımlılıkları her geçen gün artmaktadır. Küçük bir bilgisayar sorunu bile hayatımızın düzenini bozar ve ticari faaliyetlerimizi engeller. Sertifikalı bir bilgisayar tamircisine danışmanız gereken yer tam olarak burasıdır.
Yeni teknolojinin sürekli gelişmesiyle birlikte, bilgisayarlara casus yazılım saldırıları, virüs bulaşmaları, ağ sorunları ve diğer yazılım ve donanım arızaları gibi birçok teknik sorun ortaya çıkıyor. Bu sorunları çözmek için hızlı ve verimli bir bilgisayarcıya ihtiyacınız var.
Bir işletmenin tüm gidişatını bozan bir sorunla karşılaşması gerçekten sinir bozucudur ve bunu yaşamamak için bir an önce bilgisayarlarına bakım yaptırmaları gerekir. İşletmeler her zaman hızlı ve güvenilir bilgisayar onarım hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Size sunduğumuz bu hizmetlerden bazıları şunlardır;
Virüs Temizleme:
Bilgisayarınızdaki önemli verileri veya bilgileri riske atmadan virüsün temizlenmesini sağlar. Ayrıca, bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde çalışır duruma getirmek için gereken tüm adımları içeren eksiksiz hizmetlerin yanı sıra çevrimiçi olarak virüs temizleme hizmetleri de alabilirsiniz.
Donanım Onarımları:
Bilgisayar veya aksesuarlarının neden olduğu fiziksel hasarlar içindir. Buna yeni donanım yükleme, donanımın onarılması veya güncellenmesi vb. dahildir.
Aksesuar Onarımı:
Çevresel yada hatalı kullanım nedeniyle onarılması gerekebilecek tarayıcılar ve yazıcılar gibi birçok bilgisayar aksesuarı vardır. Bilgisayar donanımı konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir bilgisayar teknisyeni ile bu tür sorunları çözebilirsiniz.
Veri Kurtarma ve Yedekleme:
Bazen donanım çökmeleri veya virüs gibi sorunlar nedeniyle önemli verileriniz kaybolabilir. Verileri kurtarmanız mümkün olmayabilir, ancak profesyonel bilgisayar teknisyenleri bilgileri takip ederek verileri kurtarabilir. Bu son derece hassas bir konudur, bu nedenle yüksek nitelikli bir şirket seçmelisiniz.
Sorun Giderme ve Ağ Desteği: 
İşletmeler için en yaygın iki bilgisayar onarım hizmeti türüdür. Bunlara ağ kurulumu, eğitim, ağ düzeltmeleri ve ilgili sorunlar dahildir.
Bilgisayar Bakım Hizmetleri:
Ev ve iş bilgisayarlarınız sürekli güncelleme ve ayar gerektirir. Bu düzenli bakım sadece bilgisayarınızın çalışma hızını artırmakla kalmayacak, aynı zamanda ömrünü de artıracaktır. Bakım hizmeti, dosya temizlemeyi, yeni işletim sistemi veya programları yüklemeyi ve genel denetimleri içerir.
Özelleştirme:
Güncel bilgisayarlarınız artık size yavaş veya yetersiz geliyorsa bir bilgisayar teknisyeninden size veya şirketinizin ihtiyaçlarına göre belirli özelliklere sahip özelleştirilmiş bir bilgisayar yapmasını isteyebilirsiniz.
Hizmetlerimizden bazıları aşağıda listelenmiştir:
Bilgisayar Teknik Desteği, Bilgisayar Tamiri
Bilgisayar Onarım Hizmetleri ve Sorun Giderme
Bilgisayar Kurulumu / Kurulum
Sistemi Güvenlik Testi
Ağ Oluşturma/ Kablolu / Kablosuz Ağ
Donanım onarım hizmetleri/ Yükseltmeler / Kurulum
Yazılım onarım hizmetleri / Yükseltmeler / Kurulum
İşletim Sistemi Güncellemeleri (OS)
Anti-Virüs Kurulumu / Kaldırma
Anakart Değiştirme
Belleği Yükseltmeler ve daha fazla BT onarım hizmeti
WHATSAPP İÇİN TIKLAYINIZ!

YAPTIKLARIMIZ