Web Tasarım 

Web sitesi kurumunuzun kimliğini yansıtan en önemli araçlardan biridir. Günümüzde bir kurum değerlendirilirken ya da hakkında araştırma yapılırken ilk başvurulan yer web siteleridir. Bir başka deyişle web tasarımı iyi yapılmış bir web sitesi, kurumu ve faaliyetlerini yansıtan bir ayna görevindedir.

Web siteniz bir bakıma sizi 7/24 temsil eden bir parçanızdır. Site tasarımlarımız müşterilerimizin hedef kitlesi, kurumsal kimliği ve internet hedefleri gibi elektronik medyadan beklediğiniz tüm ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak geliştirilmektedir.

Web sitenizin amacına bağlı olarak güncellenmesi, arama motorlarındaki performansı ya da internet reklamları ile tanıtımı gibi projelerinizde Paradis Bilişim sizin için doğru bir karar olacaktır.

Bunun dışında sitenizin güncellenmesi, yeni bir dizayn oluşturulması, eksiklerin giderilmesi ya da küçük dokunuşlarla büyük değişiklerin meydana gelmesi için her zaman yanınızdayız.

Web Tasarım Süreçleri

Paradis Bilişim, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.

Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.

Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Paradis Bilişim ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.

Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Paradis Bilişim, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkında-lığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir. Paradis Bilişim bu kısmıyla bakıldığında başarılı kayıtlar yapmış olsa da herhangi bir konumlama garantisi vermez.

Garantili konumlama sadece Google AdWords ile mümkün olmaktadır. Bunun için aşağıdaki Whatsapp Numaramızdan veya e-mail yolu ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

WHATSAPP İÇİN TIKLAYINIZ!

YAPTIKLARIMIZ